VTnet
 
 
Domov
Produkty
Podpora
Aktuality
Referencie
Kontakt
 

 

 

 

Cestná váha
Program bol vyvinutý pre univerzálne použitie v každom odvetví, kde je potrebné zaznamenávať a následne vyhodnocovať prevádzku na cestnej či železničnej váhe.

Výkup druhotných surovín

Program bol vyvinutý pre firmy pôsobiace v oblasti výkupu druhotných surovín, spracovávajúcich druhotné suroviny a firmy zaoberajúce sa zberom a spracovaním odpadov, či spravovaním Zberného dvora.

Plošinová váha

Program bol vyvinutý pre firmy používajúcich malé plošinové váhy na predaj alebo výkup tovarov. Poskytuje úplný prehľad o pohybe tovarov prechádzajúcich váhou.

Viac o produkte...

Skládka odpadov

Program bol vyvinutý pre firmy prevádzkujúce skládky odpadov alebo výkup výkup alebo zber odpadov. Program zabezpečuje všetky výstupy podľa zákona o odpadoch.

Plniaca linka - Pamal

Riadiaci program pre poloautomatickú linku na plnenie sudov v explozívnom prostredí. Program zabezpečuje riadiacu logiku linky aj výstupy pre tlač a export do ďalších systémov.

Vrecovacia linka

Riadiaci program pre poloautomatickú linku na plnenie, navažovanie a vrecovanie sypkých zmesí. Program zabezpečuje riadiacu logiku linky ako aj tlačové výstupy a výstupy pre export do ďalších informačných systémov.

Plniaca linka - SPP

Riadiaci program pre poloautomatickú linku na plnenie tlakových nádob v explozívnom prostredí. Program zabezpečuje riadiacu logiku linky aj výstupy pre tlač a export do ďalších systémov.

 

Domov | Produkty | Podpora| Aktuality| Referencie | Kontakt